Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü nakliyat

Asansörlü nakliyat, eşyalarınızın daha kısa sürede ve daha emniyetli taşınmasını sağlayan, kullanım pratikliği ile müşteriler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir ev taşıma yöntemidir. Ankara asansörlü nakliyat firmamız sadece Ankara’da değil tüm illere gerçekleştirdiği ev taşıma işlemlerinde de asansörlü taşıma hizmeti vermektedir.

Asansörlü nakliyat işleminin yapılabilmesi için her şeyden önce binaların asansör aracımızın yanaşmasına elverişli durumda olması gerekmektedir. Eşyaların alınacağı ve aktarılacağı evin, genelde caddeye veya bir sokağa cephesi bulunan bir daire olması asansörlü taşımayı mümkün kılmaktadır. Binalardan her ikisinin de asansör için uygun olmayıp, sadece birinin uygun olması durumunda, o bina için asansör kullanımı sağlanmaktadır.

Çok yüksek katlara kadar ulaşabilen asansörler taşımacılık sektörü için geliştirilmeden önce, ev veya iş yeri eşyaları apartman içinde genellikle merdivenlerden tamamen işçi gücü ile elde, sırtta, omuzlarda taşınmaktaydı. Bu eski taşıma yöntemi, eşyaların duvarlara ve merdiven korkuluklarına istemeden kaza ile çarpmasına neden olabilmekteydi. Bunun sonucu olarak eşyaların ufak veya duruma göre büyük denecek hasarlara uğraması durumu ortaya çıkmakta, taşıyıcı firma ile mal sahibi arasında sıkıntılara yol açmaktaydı.

Son yıllarda teknolojideki gelişmeler sayesinde başlayan ve tüm firmalara yayılan asansörlü taşıma ile bu sorunların tamamı ortadan kalkmış oldu. Elbette asansörlü nakliyat hizmetini uygulayabilmek için, eşyaların alınacağı ve taşınacağı binaların konumunun asansör aracının yanaşıp çalışmasına uygun durumda olması gerekmektedir. Eğer iki binadan birinin uygunsuz olması durumu varsa, asansörlü taşıma gene de binalardan sadece birinde uygulanabilmektedir.

Evden eve nakliyat işlerimizi daha kısa sürede ve emniyetli şekilde tamamlamak için asansörlü nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara veya şehirler arası evden eve taşıma hizmetlerimizde asansörlü taşıma kolaylığımızdan yararlanabilirsiniz.