Eşya Depolama

depolama

Ankara eşya depolama hizmetleri. Depolama konusunda profesyonel hizmetler sunan eşya depolama firmamız ile eşya güvenliği ve temizliği sağlanmış depolama hizmeti.

Ankara merkezli modern depolarımızda yasaların depolanmasına izin verdiği her tür eşyanız, emniyeti ve temizliği konusunda taviz vermediğimiz koşullar dahilinde istediğiniz süre ile depolanmaktadır.

Depolama hizmeti almak istediğiniz eşyalarınız için adresinize gelen bir ekspertiz elemanımız, eşyalarınızın türünü ve miktarını görüp kaplayacağı alan gibi bilgileri analiz eder. Bu analiz, eğer eşyalarınız ambalajlı değilse ne tür bir paketleme çalışması yapılması gerektiği, taşımanın en güvenli olarak ne şekilde taşınması gerektiğinin belirlenmesi gibi unsurlardan oluşmaktadır.

Uzmanımızın yaptığı ön çalışmadan sonra depolama ile ilgili belirlenen süre, çalışma koşulları ve depolama ücretlendirmesi üzerine değerlendirme yapılır ve taraflarca uygun görüldüğü halde eşyaların kapsamlı bir listesi çıkarılarak bir sözleşme imzalanır. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra firmamızca gerekli çalışma başlatılır ve eşyalarınız teslim alınarak depomuza aktarılır. Depolama süresi sonunda yapılan anlaşmaya göre depomuzdan eşyaları almanız sağlanır veya belirlenen adrese depolama firmamız tarafından teslim edilir.